O firmie

Pierwsze drzwi antywłamaniowe zamontowałem w 1997 roku w Warszawie. Właśnie wtedy zostałem autoryzowanym przedstawicielem firmy Witex Super Lock. Dwadzieścia lat doświadczenia pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Jako firma oferujemy drzwi antywłamaniowe Witex – ich serwis. Poza tym dbamy o fachowy montaż drzwi i proponujemy firmowe zamki Witex. Korzystamy z nowoczesnych technologii oraz najlepszych dostępnych materiałów. Nasz zespół to doświadczeni stolarze i montażyści. Gwarantujemy sprawne wykonanie zlecenia i błyskawiczną diagnozę problemu w przypadku serwisu drzwi.

Chcemy łączyć nowoczesny wygląd Witex drzwi antywłamaniowych z ich ergonomią. Naszym priorytetem jest to, żeby oferowane przez nas produkty pasowały do wnętrz różnego rodzaju oraz zapewniały Ci bezpieczeństwo.

Zamki do drzwi proponowane przez naszą firmę z Warszawy, dzielimy na nawierzchniowe i wpuszczane. To idealny dodatek do drzwi Witex – solidny i niezawodny produkt.

W ofercie mamy asortyment, który został wyprodukowany zgodnie z normami jakości ISO 9002. Drzwi Witex zostały również wyróżnione certyfikatem klasy „C”, który charakteryzuje jedynie produkty wyjątkowo odporne na włamania. Co więcej, nasze artykuły polecają Instytut Techniki Budowlanej i Państwowy Zakład Higieny.

Co może zaoferować Ci firma Witex? W ofercie mamy: drzwi antywłamaniowe, serwis drzwi i wymianę zamków Witex. Zaufało nam wielu Klientów z Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Nie czekaj i zadbaj o swoje bezpieczeństwo już dziś!