slide-1

Aleksander Owczarek

ul. Żelazna 76A m.18
00-894 Warszawa

Tel.: 022-624-63-45
Tel. Kom: 0-501-104-525

slide-2

Serwis
drzwi WITEX

 


O firmie

Pierwsze drzwi antywłamaniowe zamontowałem w 1997 roku w Warszawie. Wła¶nie wtedy zostałem autoryzowanym przedstawicielem firmy Witex Super Lock. Dwadzie¶cia lat do¶wiadczenia pozwala na ¶wiadczenie usług na najwyższym poziomie.

Jako firma oferujemy drzwi antywłamaniowe Witex - ich serwis. Poza tym dbamy o fachowy montaż drzwi i proponujemy firmowe zamki Witex. Korzystamy z nowoczesnych technologii oraz najlepszych dostępnych materiałów. Nasz zespół to do¶wiadczeni stolarze i montaży¶ci. Gwarantujemy sprawne wykonanie zlecenia i błyskawiczn± diagnozę problemu w przypadku serwisu drzwi.

Chcemy ł±czyć nowoczesny wygl±d Witex drzwi antywłamaniowych z ich ergonomi±. Naszym priorytetem jest to, żeby oferowane przez nas produkty pasowały do wnętrz różnego rodzaju oraz zapewniały Ci bezpieczeństwo.

Zamki do drzwi proponowane przez nasz± firmę z Warszawy, dzielimy na nawierzchniowe i wpuszczane. To idealny dodatek do drzwi Witex - solidny i niezawodny produkt.

W ofercie mamy asortyment, który został wyprodukowany zgodnie z normami jako¶ci ISO 9002. Drzwi Witex zostały również wyróżnione certyfikatem klasy "C", który charakteryzuje jedynie produkty wyj±tkowo odporne na włamania. Co więcej, nasze artykuły polecaj± Instytut Techniki Budowlanej i Państwowy Zakład Higieny.

Co może zaoferować Ci firma Witex? W ofercie mamy: drzwi antywłamaniowe, serwis drzwi i wymianę zamków Witex. Zaufało nam wielu Klientów z Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Je¶li masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Nie czekaj i zadbaj o swoje bezpieczeństwo już dzi¶!

 
Facebook
Facebook
Facebook